Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобицький завод для армії передав партію відновленої техніки
04 Грудня, 17:04

Дрогобицький завод для армії передав партію відновленої техніки

Дрогобицький завод автомобільних кранів передав до ЗСУ чергову партію капітально відремонтованих кранів на замовлення Міністерства Оборони України, – йдеться на офіційній сторінці підприємства у Фейсбуці.

В цій партії військовослужбовцям відправили автокрани КС-3575А на шасі автомобіля КамАЗ та КС-3575А-1 на шасі вантажівки КрАЗ. Такі машини використовуються в інженерних підрозділах різних видах військ.

Нагадаємо, що раніше автокран КТА-25 та екскаватор ЕОВ-4421-МУ, розробки та виробництва Дрогобицького заводу автомобільних кранів, пройшли визначальні відомчі випробування в інтересах ЗСУ. Вони використовують вітчизняне шасі КрАЗ-63221 з колісною формулою 6х6.

Дрогобицький завод автомобільних кранів є одним з найбільших машинобудівних підприємств у західній частині України та спеціалізується на виготовлені вантажопідіймальної техніки. Свою роботу відновив минулого року. До того не працював 5 років. У 2017-у Господарський суд Запорізької області визнав завод банкрутом та призначив процедуру ліквідації.

 

avtomobilnyj-kran-ks-3575a-1-1
  • 0
  • 165
Схожі новини