Дрогобичанку, яка постраждала від вибуху гранати, вп’яте прооперували: їй потрібна фінансова допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобичанку, яка постраждала від вибуху гранати, вп’яте прооперували: їй потрібна фінансова допомога
27 Лютого, 12:58
logo-black

Дрогобичанку, яка постраждала від вибуху гранати, вп’яте прооперували: їй потрібна фінансова допомога

37-річна Наталія Здебська, яка 20 лютого постраждала від вибуху гранати у Дрогобичі, сьогодні, 27 лютого, перенесла п’яту операцію. Зараз вона перебуває у реанімації лікарні швидкої допомоги у Львові. Медики намагаються врятувати їй життя, а родичі Наталії звертаються до небайдужих по фінансову та молитовну допомогу.

«Щойно закінчилася операція. Знову видалили частину кишківника, в якій пішло запалення. Лікарі кажуть, що стан моєї доньки стабілізували. Зараз треба лише надіятися на Бога та молитися», – розповідає LMN батько Наталії Анатолій Здебський.

Під час вибуху загинув чоловік Наталії та його товариш. Травмовану жінку одразу госпіталізували у місцеву лікарню. Через три дні перевезли до Львова.

«Донька вижила чудом: в її тілі численні осколки. Уламки гранати застрягли в оці – їй вже видалили кришталик. Також пошкодили внутрішні органи, завдали множинних поранення кінцівок, голови, грудей, спричинили контузію легень, – додає Анатолій Здебський. – Розірвало кишківник, у черевну порожнину пішло загноєння. Дрогобицькі лікарі три дні не знали, що мають робити. У Львові доньку одразу поклали на операційний стіл».

Лікарі кажуть, що серце пацієнтки працює добре. Її ввели в медикаментозний сон, підняли гемоглобін.

На Наталію вдома чекають 16-річний син та 6-річна донька, які тиждень тому втратили батька.

Усі, хто мають бажання та можливість допомогти жінці одужати та повернутися додому, можуть переказувати кошти на картку ПриватБанку батька Анатолія Здебського: 5168 7574 0221 0068. Контактний телефон — 0671324746.

Фото: Фейсбук

Відео