Дрогобицька громада провела в останню дорогу конвой з тілом загиблого Героя Романа Стасика | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобицька громада провела в останню дорогу конвой з тілом загиблого Героя Романа Стасика
14 Червня, 16:37

Дрогобицька громада провела в останню дорогу конвой з тілом загиблого Героя Романа Стасика

Сьогодні, 14 червня, Дрогобицька громада провела в останню дорогу конвой з тілом загиблого Героя Романа Стасика. Як повідомили у міській раді,  траурну процесію зустріли на Перехресті Героїв, де відбулась коротка панахида.

«У лютому 2023 року Романа мобілізували в ЗСУ, з кінця квітня він проходив службу під Мар’їнкою, Авдіївкою та Бахмутом, де виконував завдання парамедика. На жаль, під час евакуації пораненого побратима з поля бою під Хромовим, Роман загинув, потрапивши під ворожі мінометні обстріли. В рідному селі Болехівці Романа пам’ятатимуть як чуйного, спокійного, доброго односельчанина, турботливого та люблячого сина», — йдеться у повідомленні.

Після молитви на Перехресті Героїв, домовину з тілом загиблого повезли до рідного села – Болехівці, де в рідному домі провели парастас.

Прощання з Героєм розпочали з рідного дому Героя о 14:00 та продовжили чином похорону в храмі Воскресіння Господнього в селі Болехівці.

Поховали загиблого Героя на кладовищі в селі Болехівці.

Відео