Дрогобицька громада у скорботі: на війні загинули Ігор Огар та Дмитро Ялоха | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобицька громада у скорботі: на війні загинули Ігор Огар та Дмитро Ялоха
20 Грудня, 11:33

Дрогобицька громада у скорботі: на війні загинули Ігор Огар та Дмитро Ялоха

На фронті під час захисту України від ворога загинув дрогобичанин 48-річний Ігор Огар. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Ігор Огар народився 4 січня 1975 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Володимира Великого. Закінчив ЗОШ №14 та ВПУ №15, працював монтером на Укртелекомі.

Під час повномасштабного вторгнення ворога дрогобичанин добровольцем став на захист України. Був старшим солдатом 24 ОМБр ім. Короля Данила.

На війні з росією під час виконання бойового завдання отримав поранення на Бахмутському напрямку фронту. Від отриманих травм 17 грудня захисник помер.

У загиблого Героя залишились батьки та син.

Сьогодні Дрогобицька громада зустріне полеглого Героя. Конвой прибуде до Перехрестя Героїв – о 12:00. О 12:30 на площі Ринок відбудеться загальноміське прощання.

Чин похорону проведуть о 13:00 в храмі Успіння Пресвятої Богородиці на вул. Володимира Великого.

Поховають воїна на кладовищі по вулиці Пилипа Орлика.

Також вчора стало відомо про смерть стебничанина Дмитра Ялоха. Відомо, що 32-річний воїн загинув 3 грудня, під час штурму ворожих позицій на Донецькому напрямку фронту.

У загиблого Героя залишились батьки, дружина, донька, сестра, дві бабусі та дідусь.

Прибуття траурного конвою з тілом захисника очікується завтра, 21 грудня. Час зустрічі конвою, проведення парастасу та чину похорону повідомлять у міськраді додатково.

Відео