Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобицька солеварня збільшила обсяги виробництва солі: все через дефіцит продукту
25 Травня, 16:11

Дрогобицька солеварня збільшила обсяги виробництва солі: все через дефіцит продукту

Через дефіцит солі в Україні фактично єдина солеварня у Дрогобичі збільшила свої потужності. Відтепер підприємство очікує отримувати до 53 – 55 тонн солі. Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу повідомив в.о. директора Дрогобицької солеварні Ігор Нащочич.

«На жаль, наші потужності не можуть покрити потреби солі навіть у Львівській області, дуже великий попит. Артемсіль робив 2 млн тонн в рік, ми зараз збільшили до 55 тонн в місяць, за рік вийде десь 600. Це дуже мало. Але ми вже наші потужності збільшили до максимуму. Цілодобово в нас працюють люди, зараз добрали працівників до 40. І вони день і ніч варять сіль», — розповів Нащочич.

Заступник директора Дрогобицької солеварні Ігор Нащочич повідомив виданню, що минулого тижня на заводі поставили додаткову панву (ванну для виварювання солі), її зараз випробовують, це має збільшити обсяги виробництва солі. Якщо раніше підприємство місячно виробляло 31-32 тонни, то тепер очікує отримувати до 53-55 тонн.

«В нас нема таких потужностей. Можемо взяти 50 кубів соленої ропи на день, не більше. Щоб збільшити виробництво, треба проводити газ, ставити великі ванни 10х12 м, сушильний барабан, транспортери. Це дуже великі кошти», – каже в.о. директора солеварні.

За його словами, навіть якщо на підприємство підвести газ, то ціна в закупці зросте до 60 грн, тоді як зараз фасовка в 750 г коштує 18 грн.

Варто зазначити, що ще від початку війни попит на продукцію Дрогобицької солеварні значно перевищує промислові потужності заводу. Зараз сіль з Дрогобича закупляють великі торгівельні мережі Львівщини – «Арсен», «Рукавичка» і «Сільпо». Заступник директора зазначає: все, що зробили – відразу на наступний день віддали. Весь товар розподілений наперед.

Схожі новини