Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дрогобицькі школи не підуть на дострокові канікули
14 Жовтня, 12:23

Дрогобицькі школи не підуть на дострокові канікули

Ілона Орнат

Навчання у дрогобицьких школах триватиме до 23 жовтня. Там ситуація із захворюваністю не є критичною, говорять освітяни. Зважаючи на це, вирішили, щоб навчальний процес в Дрогобичі тривав якомога довше. Про це інформує “Дрогобиччина – новини краю“.

За словами заступника начальника відділу освіти Дрогобича Ольги Олексюк, на рекомендацію МОН про переведення навчальних закладів на дострокові канікули або ж дистанційну форму навчання з 15 жовтня – керівники шкіл на місцях мають право прийняти свій план дій щодо навчання, спираючись на рішення міської комісії ТЕБ та НС, а також рішення Держспоживслужби.

Комісія ТЕБ у Дрогобичі засідала 13 жовтня – питання про дострокові канікули не було, оскільки епідситуація – стабільна.

 

“Щоденно керівники шкіл нам звітують, щодо відсутності учнів в класах через захворюваність. Маємо тенденцію, що навчання пропускають по 2-3 школярів у класах. Ситуація не є критичною. Куди гірший стан речей у Києві та інших областях України. Тож наразі прийнято рішення, що навчання в школах Дрогобича триватиме до 23 жовтня, не враховуючи 14 жовтня – вихідний день. З 23 жовтня на школярів чекатимуть планові осінні канікули до 2 листопада”, – наголосила Ольга Олексюк.

Зміни щодо канікул можуть виникнути лиш у тому разі, якщо епідситуація в місті погіршиться та зросте кількість хворих серед школярів та вчителів.

Що стосується захворюваності на COVID-19 в освітянському та шкільному середовищі Дрогобича, то станом на 13 жовтня – 18 учнів ЗОШ№5 м. Дрогобича пішли на самоізоляцію. Оскільки у родичів деяких дітей є підозри на недугу. Мова іде про дітей, що є вихованцями будинку «Оранта» та навчаються у 5 школі.

Загалом, в Дрогобичі із початком навчання 60 учнів перебували на самоізоляції. Щодо педагогів – то в 9 вчителів із 1,5 тисячі діагностували COVID-19. Вони теж перебували на самоізоляції.

Схожі новини