Дрогобицькі спорстмени перемогли у міжнародному турнірі з ушу в Італії | Львівська мануфактура новин
Дрогобицькі спорстмени перемогли у міжнародному турнірі з ушу в Італії
22 Квітня, 13:31

У міжнародному турнірі з ушу, що відбувся 10-15 квітня в м. Катандзаро (південь Італії) дрогобиччани здобули перемогу. Вікові категорії «юнаки» та «юніори» представляли спортсмени дрогобицької збірної команди Максим Кузьмич, Володимир  Куницький та Кирило Супруненко.

Як повідомили у Дрогобицькій міськраді, загалом у змаганнях взяли участь близько 500 учасників з 15 країн Європи.

«За результатами змагань Кузьмич Максим став переможцем в одному з розділів, а в другому розділі поступився спортсмену з Грузії, в результаті чого здобув 1-е місце та 2-ге місце. Куницький Володимир виступав у трьох розділах стандартної програми, де став абсолютним чемпіоном, посівши 1-е місце у кожному розділі. Супруненко Кирило, в категорії юнаки, посів два перших місця та одне 2-ге місце, поступившись спортсмену з Німеччини», — йдеться у повідомленні.

Загалом спортсмени виступили в різних вікових категоріях, починаючи від 6 років, та в різних розділах: контактні поєдинки з легкого та повного контакту, поєдинки на мечах, спортивні комплекси формальних вправ з різними видами спортивної зброї, традиційні комплекси формальних вправ різних напрямків ушу, кунгфу, оздоровча гімнастика з елементами прикладної техніки.