Дрогобицький суд звільнив від покарання молодого самбірчанина, який тричі переїхав 4-річну дівчинку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дрогобицький суд звільнив від покарання молодого самбірчанина, який тричі переїхав 4-річну дівчинку
10 Березня, 14:03

Дрогобицький суд звільнив від покарання молодого самбірчанина, який тричі переїхав 4-річну дівчинку

Дрогобицький міськрайонний суд звільнив від покарання водія Volkswagen Golf, який торік 6 серпня тричі наїхав на 4-річну дівчинку. Дитина отримала численні травми, втім водієві вдалось із її батьками примиритись, передає Zaxid.net.

Нагадаємо, що у Дрогобичі дівчинка каталася на самокаті на парковці магазину на вул. Стрийській. У цей час 19-річний водій автомобіля Volkswagen Golf, рухаючись заднім ходом, наїхав на неї. Спершу він зачепив дитину заднім колесом, потім переїхав її переднім. Коли дівчинка вже лежала на землі, водій, не зупиняючись, ще раз переїхав її лівим переднім колесом.

Ангелінку Масило рятували медики хірургічного відділення в Львівській обласній дитячій лікарні «ОХМАТДИТ». У неї була закрита черепно-мозкова травма, тріщина тазу та гематома печінки.

«На відео усі бачили, наскільки це виглядало травматично. Але Божа ласка та дитячий організм, який є дуже еластичний, врятували в даній ситуації дитину від смерті. Вона отримала численні травми, але у неї немає жодного перелому», – дивувався Ігор Гривнак, хірург обласної дитячої лікарні «ОХМАДИТ».

Під час судового засідання водій визнав свою вину. Батьки дівчинки попросили закрити кримінальне провадження, оскільки водій повністю виплатив їм моральне і матеріальне відшкодування.

Враховуючи обставини, суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Орест Крамар вирішив звільнити водія – мешканця Самбора – від кримінальної відповідальності. Апеляції на цю ухвалу родичі 4-річної дівчинки не подавали.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео