Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Другий день біля Львова шукають тіло 19-річного хлопця
17 Червня, 15:58
logo-black

Другий день біля Львова шукають тіло 19-річного хлопця

Вчора під час купання у піщаному кар’єрі в селі Ясниська Яворівського району втопився 19-річний львів’янин. Інцидент стався близько 17.00. Тіла досі не знайшли.

Ясниський кар’єр – за 20 км від Львова. У ньому чиста вода, але холодна. Через глибину вона не встигає як слід прогрітися. Водойма не має пологого дна, подекуди біля берега півтора метри глибини, далі — обриви.

«Випадок страшний, але вже і рятувальники, і місцеві люди звикли, що тут постійно хтось топиться. Буває по 5-6 випадків за літо. Це дуже небезпечне озеро. Отворились воно штучно після видобування у тому місці піску. Подекуди глибина може сягати 30 метрів. Причому контролювати, де глибше, де мілкіше – важко, бо заглибини не однакові. Наші місцеві ходять туди купатися рідко, але люди зі Львова і околиць приїздять, бо вважають, що тут чиста вода, а ще довкола є сосновий ліс, можна гарно відпочити», – говорить мешканець села Богдан.

Що саме сталося з 19-річним юнаком, наразі невідомо.

Але це не єдина смерть на водоймах Львівщини за вчора.  Трагедія на воді трапилась і в селі Муроване Путомитівського району. У місцевій водоймі під час купання втопилася 33-річна мешканка Львова. Тіло жінки на поверхню дістали місцеві мешканці. А в селі Ясенів Бродівського району у ставку втопився 41-річний місцевий чоловік, тіло було без ознак насилля, витягнули його також місцеві жителі. У селі Чижиків Пустомитівського району рятувальникам надійшло повідомлення про 22-річного чоловіка, який втопився у місцевій водоймі. Його тіло знайшли вже сьогодні.

Схожі новини