«Другий місяць у реанімації»: 9-річному пацієнтові львівського ОХМАТДИТу потрібна фінансова допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Другий місяць у реанімації»: 9-річному пацієнтові львівського ОХМАТДИТу потрібна фінансова допомога
14 Жовтня, 17:06
logo-black

«Другий місяць у реанімації»: 9-річному пацієнтові львівського ОХМАТДИТу потрібна фінансова допомога

9-річний Ілля з Дрогобиччини уже другий місяць перебуває в реанімації Львівської дитячої лікарні ОХМАТДИТ. У дитини діагностували вкрай рідкісне захворювання – панкардит (запалення всіх оболонок серця). Учора, 13 жовтня, його стан значно погіршився. Аби придбати необхідні хлопцеві ліки, потрібно 250 тис грн. Збором займається благодійний фонд «Крила надії».

«Ми вже два тижні опікуємося цим хлопчиком. Досі його стан лікарі назвали важким, але стабільним. Вчора йому стало гірше. Аби допомогти медикам у порятунку життя Іллі, нам потрібно швидко зібрати необхідні кошти на ліки, – розповідає LMN керівник благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська. – Батьки хлопця усіма силами намагаються допомогти синові, але вони не мають змоги у такий короткий термін зібрати таку велику суму грошей».

Львівські медики під час лікування Іллі консультуються зі столичними колегами з Інституту серця.

«Вони роблять усе, що від них залежить, – додає Наталія Ліпська. – Хоча у хлопця дуже рідкісна недуга. За весь час, що наш фонд займається допомогою хворим дітям, пацієнт з таким діагнозом зустрівся вперше».

Реквізити для допомоги:

  • картка Приватбанк 5169 3305 1998 0178
  • для інших банків IBAN UA173052990000026004011002472 код ЄДРПОУ 35620901 БФ «Крила надії»
  • Liqpay
  • для клієнтів Monoбанк, «Інші платежі – платіж по Iban»

Благодійний фонд звітує про збір коштів та їхнє використання.

Фото: ілюстративне

  • 0
  • 2692
Відео