Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дубневич каже, що подання ГПУ ще не бачив
21 Жовтня, 20:01

Дубневич каже, що подання ГПУ ще не бачив

Народний депутат Ярослав Дубневич заявляє, що станом на 21 жовтня не отримував копії подання генпрокурора на притягнення його до кримінальної відповідальності. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, повідомляє “Українська правда”.

“17 жовтня із ЗМІ я дізнався про скерування генеральним прокурором до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення мене до кримінальної відповідальності. Проте, відповідно до ст. 219 Регламенту, я досі не повідомлений головою Верховної Ради про цей факт, мені не надано копії подання, в якому мають міститися конкретні факти і докази про факт вчинення мною кримінального правопорушення, що, відповідно, унеможливлює надання мною пояснень, як того вимагає ст. 219 Регламенту, та подальший розгляд подання профільним комітетом. Я абсолютно відкидаю всі підозри та звинувачення щодо мене та вважаю це політичним замовленням”, – написав Дубневич.

Нардеп  наголосив, що і 17, і 18 жовтня перебував у Верховній Раді, “нікуди не ховався”, але документ йому не надали.

Він також нагадав, що за регламенту, спікер Ради Дмитро Разумков був зобов’язаний ознайомити його з поданням та запропонувати дати пояснення одночасно із скеруванням подання до регламентного комітету для опрацювання та надання висновку.

Дії Разумкова Дубневич назвав порушенням і заявив, що буде відстоювати свої права.

Схожі новини