Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дубневич не носитиме електронний браслет
25 Лютого, 09:52

Дубневич не носитиме електронний браслет

У четвер, 20 лютого, Вищий антикорупційний суд України дозволив Ярославу Дубневичу не носити електронний браслет. Про це повідомляє адвокат народного депутата Станіслав Пелюк на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Вищий антикорупційний суд нарешті визнав безпідставним подальше застосування електронного браслету до народного депутата Ярослава Дубневича та відмовив у продовженні дії відповідного обов’язку, на чому наполягали НАБУ та САП. Слідство так і не довело необхідність носіння Ярославом Дубневичем електронного браслету” – написав Станіслав Пелюк.

За словами адвоката, Дубневич і так не носив браслет з технічних причин, а всі інші обов’язки для нардепа, в тому числі заборона на виїзд за кордон, продовжили ще на 2 місяці.

Нагадаємо, 31 жовтня 2019 року Верховна Рада прийняла рішення про зняття недоторканості, затримання та арешт Дубневича через незаконне привласнення майна та зловживання службовим становищем, яке завдало збитків Укрзалізниці. Згідно із розслідуванням, Дубневич є організатором схеми привласнення 93,2 млн грн філії “Центр забезпечення виробництва” ПАТ “Укрзалізниця” при поставці товарів за завищеними цінами. Тоді Дубневичу повідомили про підозру та призначили 93 млн грн застави.

Схожі новини