Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дубневичі залишаються господарями області», – Володимир Гірняк про розподіл коштів по районах
12 Лютого, 15:36
logo-black

«Дубневичі залишаються господарями області», – Володимир Гірняк про розподіл коштів по районах

Юлія Швидко

Вчора депутати Львівської обласної ради затвердили Програму капітального будівництва. На об’єкти виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури, які цього року будуватимуть та ремонтуватимуть, виділили 294 млн грн.

117 млн грн підуть на обласні установи, а 177 млн грн – на об’єкти, що розташовані на територіях. Найбільше коштів – 16,2 млн грн – отримала Пустомитівщина. Найменше – Радехівський та Стрийський райони. На Жидачівщину взагалі грошей не виділили.

byudzhet4
byudzhet3

«Я чотири роки працював заступником голови обласної ради, та такого цинічного ставлення до використання коштів обласного бюджету ще не бачив. Відповідальність за такий несправедливий розподіл лежить на депутатах «БПП», «Батьківщини», «Укропу» та «Руху», які його підтримали. Як бачимо, більшість в облраді і далі працює на олігарха Дубневича», – говорить LMN депутат від «Громадянської позиції» Володимир Гірняк.

Зазначає, що з представниками фракцій «Громадянська позиція», «Самопоміч» та «Свобода» по розподілу коштів ніхто не радився.

«Ми й раніше помічали певний лобізм інтересів братів-олігархів, але перед тим, як приймати таке серйозне рішення, треба було проконсультуватися з усіма депутатськими фракціями. «Громадянська позиція», «Самопоміч» та «Свобода» взагалі про це не знали. Чому Жидачівщина не отримала нічого? Маємо розуміти, що, чому і на який об’єкт пішло. А тут взагалі жодного пояснення не було, – додає Володимир Гірняк. – Як не прикро, Дубневичі далі залишаються господарями області. Надіюся, що кошти ДФРР не вдасться розділити так, як вони цього вимагають».

byudzhet2
byudzhet1

Фото: ЛОР

Схожі новини