Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дубневичу суд повернув частину його застави
02 Грудня, 16:11

Дубневичу суд повернув частину його застави

Суд повернув 10 млн грн застави, яку за народного депутата Ярослава Дубневича переплатили, щоб того не утримували під вартою. Про це йдеться у рішенні Вищого конституційного суду, пише “Слово і Діло”.

Надаємо, що ВАКС відпустив Дубневича під 100 млн грн застави. Пізніше за нього внесли цю суму. Проте апеляційна палата ВАКС задовольнила скаргу САП на запобіжний захід, взявши Дубневича під варту із 90 млн грн застави. Він вийшов із СІЗО. Так, за нього переплатили 10 млн грн, які адвокат заставодавця просив повернути. Вивчивши клопотання, суддя його задовольнив.

На думку слідства, нардеп Дубневич, імовірно, є організатором схеми привласнення 93,2 мільйона гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ УЗ при поставці товарів за завищеними цінами в 2015–2017 роках. За даними детективів, будучи головою комітету Верховної ради з питань транспорту, він нібито організував і створив умови для закупівлі елементів колії за рахунок коштів підприємства УЗ. Все відбувалось з порушенням законної процедури та за завищеними цінами. Замість переговорної процедури закупівлі нардеп організував проведення процедур відкритих торгів, куди були залучені підконтрольні підприємства — ТОВ «Арго» та ТОВ «Корпорація КРТ». Це  спричинило нанесення збитків на суму 93,28 млн грн.

Схожі новини