Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Дударик” завершив збір коштів на безпілотник для 24 ОМБР: на черзі – зимове спорядження
26 Жовтня, 11:52

“Дударик” завершив збір коштів на безпілотник для 24 ОМБР: на черзі – зимове спорядження

Капела «Дударик та Друзі» у межах мистецького марафону завершили збір коштів на безпілотник. Як повідомила LMN пресслужба хорової капели, під час заходу вдалося зібрати 150 тисяч грн, що на 50 тисяч більше, ніж було потрібно, щоб закрити збір.

«Це була зустріч львів’ян, які  невербально домовились прийти і закрити збірку для 24 ОМБР. Наш концерт слугував доброю нагодою для цього діла. Такої солідарної спільноти ще пошукати! Невдовзі хлопці випустять це птаство нам на перемогу, а кацапству на лихо», – розповів керівник Дудрика, заслужений діяч мистецтв України, диригент Дмитро Кацал.

img_7924
img_8228

Другий концерт «Дударик» та друзі» відбудеться вже 22 листопада у театрі Марії Заньковецької. Виручені кошти з цього заходу спрямують на зимовий комплект для захисників.

На сцені виступлять Соломія Чубай, Олег Онещак, Наталя Рибка-Пархоменко, Микола Береза, Олександра Люта, Юрій Йосифович, Уляна Горбачевська, Віталій Боднар, Марія Онещак. Рок-оркестра, музики оркестру, Дударик-Forever. Квитки можна придбати тут.

Нагадаємо, «Дударик» започаткував проведення мистецького марафону на підтримку ЗСУ. Зокрема капела виступала у Театрі Заньковецької та у Гарнізонному храмі.

Схожі новини