«Думала, то зайва вага»: у Львівському онкоцентрі жінці видалили 30-кілограмову пухлину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Думала, то зайва вага»: у Львівському онкоцентрі жінці видалили 30-кілограмову пухлину
15 Лютого, 17:32

«Думала, то зайва вага»: у Львівському онкоцентрі жінці видалили 30-кілограмову пухлину

Понад шість годин у Львівському онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі тривала операція з видалення 30 кг пухлини. Про це повідомили сьогодні, 15 лютого, у пресслужбі Львівського онкологічного центру.

“До нас, у Львівський онкоцентр, звернулась пацієнтка В., 47 років. Два роки тому у неї почав збільшуватись живіт. Особливого значення вона цьому не надала, оскільки вважала, що набрала тільки зайву вагу. До свого сімейного лікаря прийшла у січні 2021 року і на ультразвуковому обстеженні виявили величезну пухлину в череві. За порадою свого сімейного лікаря звернулась до хірургів Львівського онкологічного центру. За кілька днів медики провели всі необхідні обстеження та підготували хвору до операції”, – розповів генеральний директор центру Ігор Ковальчук.

За його словами, в перших числах лютого лікарі зробили операцію, під час якої видалили гігантську пухлину, що складалася з декількох фрагментів. Вага пухлини становила понад 30 кг.

Медики провели також гістологічне дослідження видаленої пухлини і виявили рідкісну пухлину черевної порожнини – ліпосаркому. Завдяки вчасно і вдало проведеній операції прогноз у пацієнтки  добрий. Рана загоїлась без ускладнень, а п. В. проходить реабілітацію після складного хірургічного втручання.

Відео