Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Думали, просто застуда”: в 11-річного львів’янина Маркіяна Кіцинюка виявили пухлину мозку
04 Жовтня, 13:01
logo-black

“Думали, просто застуда”: в 11-річного львів’янина Маркіяна Кіцинюка виявили пухлину мозку

Минулого тижня родина Кіцинюків зі Львова дізналась про страшний діагноз 11-річного синочка Маркіяна – пухлина головного мозку. Сім’я вже відправила заявки на лікування у дві німецькі клініки. Саме тут операції з видалення таких утворень проводять надзвичайно якісно – у країні є апарати, які можуть з точністю до міліметра видалити усю пухлину.

“У липні в Маркіяна почала час від часу боліти голова. Ми сильно до уваги це не брали – думали, то дитина, таке буває. А потім інколи зранку виникала нудота. Почали ходити на огляди до лікарів у поліклініку. Там нам не могли встановити діагнозу. Думали собі, щось не те з’їв чи застуда якась. Добре, що нам зустрілась хороша лікарка Ірина Богданівна Мрака. Вона порадила зробити МРТ, щоб виключити проблеми з головою. Ми зробили й цього понеділка дізнались про діагноз”, – розповідає LMN батько Маркіяна Роман.

Хлопець навчається у 5 класі одної з львівських шкіл. 4-й клас закінчив з похвальним листом за успіхи в навчанні. Батько каже, вчитись дуже любить.Однак через хворобу щонайменше раз у тиждень у нього бувають сильні головні болі.

“Кожної неділі Маркіян їздить до бабусі та дідуся. Любить проводити з ними час, спілкуватись, допомагати. А ще дуже любить тваринок. Нещодавно пережив біль втрати друга – його собачку збила машина. Зараз підібрали для нього іншу маленьку собачку, схожу до тієї, що мав”, – розповідає Роман.

Поки відповіді від клініки сім’я не отримала, тому скільки коштуватиме операція ще не знають. З розповідей інших батьків дізнались, що схожі хірургічні втручання за кордоном ще кілька років тому коштували понад 20 тисяч євро. Сім’я вже оголосила про збір коштів у соціальних мережах. Кажуть, не хочуть втрачати ні дня – як тільки німецька клініка погодиться прийняти Маркіяна, одразу поїдуть.

Реквізити для допомоги:  

Номер карти Приватбанк: 5457082224910203
Кіцинюк Наталія Степанівна
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.
Або номер карти Приватбанк 4149629314274796
Кіцинюк Роман Ігорович
призначення: Благодійний внесок на лікування Маркіяна.
photo5460723615042481830-2
Схожі новини