Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Думав, на передовій грохнули”: депутат Бродівської РДА склав повноваження через образу атовця
06 Лютого, 17:50
logo-black

“Думав, на передовій грохнули”: депутат Бродівської РДА склав повноваження через образу атовця

У Бродах розгорівся скандал між депутатом районної ради Василем Маховським та ветераном АТО Миколою Федорчуком. Чоловіки поконфліктували ще наприкінці грудня у переписці в соцмережі. Проте історія продовжилась. На днях депутат через цю історію склав повноваження.

Все почалось із допису Василя Маховського, в якому той висловився стосовно українських військових з ОРДЛО.

 

«Зараз Зеля і кого команда сушать голову як забрати наших хлопців з ОРДЛО. Та дуже просто, перекрийте всі КП ВВ. Відключіть газ, воду, електроенергію. Пошліть на.. Європу з її толерантністю і побачите, що буде через тиждень», – зазначив депутат.

Одразу під постом Маховського з’явився коментар Миколи Федорчука.

«Ви вже бачу з проблемами району розібрались, що аж за геополітику взялись».

На що депутат не стримався в емоціях та написав наступне:

«Давно я тебе пенька обісцяного нечув, вже думав, що на передовій грохнули. Але як виявилося лихе не гине».

Слова депутата, очевидно, образили Федорчука і він більш, на найближчій сесії Бродівської районної ради, через місяць після переписки, вирішив розповісти про цей інцидент депутатам.

Вже ввечері Маховський вибачився у тій же соцмережі, правда перед бійцями АТО, а не Федорчуком. А вже наступного дня заявив, що складає повноваження.

LMN запитала у депутата чому прийняв таке рішення.

“З Федорчуком у нас давній конфлікт. Він часто дозволяв собі під моїми постами писати якісь провокуючі речі, але досі я на них не реагував. Тут напевне просто зірвався. Пост, який я виклав був довший, писав я про поради людини з Американського флоту, як закінчити війну в Україні. Потім додав речення від себе. Цей чоловік одразу вчепився. Так, я сказав грубо, і мені геть, як старшій людині, не пасувало так висловлюватись. Але він сам підвів мене до цього. Дуже б не хотілося аби ветерани і наші військові це не сприйняли на свою адресу. Я поважаю людей, які були на війні. Ризикували своїм життям. Знаю, що таке служба, 25 років віддав армії. Багато часу волонтерю і багато з нашими військовиками спілкуюся. У них прошу пробачення. А цей чоловік, так, він атошник, але не був на передовій, в той час наша бригада дислокувалася в Дніпропертовській області. Перед ним, чесно, і не чую провини. Вважю, що поступив він підло, нашу переписку особисту виніс на загальне обговорення. Більше того, вичекав місяць, аби перед всіма про це заявити. Я дав йому можливість висловитись. Сам ж все обдумав і вирішив, що раз така справа, складу повноваження. Чесно, перший раз спокійно переночував”, – розповів Василь Маховський.

Колишній депутат каже зовсім не шкодує про своє рішення. Зараз планує відпочити та поняньчитись з онуками. А чи піде на наступні місцеві вибори, ще радитиметься з колегами по партії.

Зазначимо, що Василя Маховського обрали депутатом Бродівської районної ради у 2015 році. Він балотувався від партії “УКРОП”.

Микола Федорчук представляє партію “Свобода”. У Бродах має свій спортивний клуб бойових мистецтв.

84776736_650645762408566_4994098645058977792_o

Фото: “Захід.нет”.

Схожі новини