Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Думав, шину тягнуть”: очевидці опублікували відео силового затримання чоловіка посеред Львова (ВІДЕО)
21 Липня, 13:07
logo-black

“Думав, шину тягнуть”: очевидці опублікували відео силового затримання чоловіка посеред Львова (ВІДЕО)

Днями у соціальних мережах з’явилось відео затримання чоловіка на вулиці Кульпарківській у Львові. На ньому поліцейські тримали літнього чоловіка у кайданках, витягали з кишені паспорт, а випадковому свідку відмовились пояснювати свою поведінку, просячи зберігати дистанцію.

“Побачив цю ситуацію випадково, коли в’їжджав у Львів. Я спершу подумав, що вони хочуть шину якусь перекотити, оскільки через парапети не бачив, що там. Словом, зупинився, бо думав, що потрібна допомога. В таких випадках завжди витягую про всяк випадок камеру, а тут навіть одразу не зорієнтувався, коли підійшов і побачив таке”, – розповідає LMN очевидець події Руслан Ланкар.

У пресслужбі патрульної поліції у Львівській області виданню Varta1 пояснили, що чоловік перебував алкогольному сп’янінні в громадському місці  та відмовився надати документи.

“Під час патрулювання у Львові на вулиці Кульпарківській виявили невідомого чоловіка, який сидів на траві та ніяк не реагував. Прийняли рішення перевірити особу. Підійшли, представились, повідомили, що ведеться відеофіксація розмови, почали питати невідомого, що він робить у траві, чи не потрібна медична допомога”, — коментують у поліції.

На запитання поліцейських чоловік ніяк не реагував.

“До екіпажу підійшов громадянин, який пояснив, що тривалий час ця особа сидить на траві в одній позі. В особи було виявлено явні ознаки алкогольного сп’яніння. Йому повідомили, що він знаходиться з явними ознаками алкогольного сп’яніння і за це передбачено відповідальність. Особа повинна пред’явити документ, що посвідчує особу або назвав свої дані. На неодноразові запитання невідомий відмовився повідомляти та почав нецензурно висловлюватись. Чоловіку неодноразово було роз’яснено порядок подальших дій, повідомлено, що якщо він продовжить чинити пасивний опір, не називати свої дані, то до нього буде застосовано фізичну силу та спецзасоби (кайданки) та буде затримано. Надалі громадянина посадили в службовий транспортний засіб та повезли до Залізничного відділу поліції”, — уточнили у пресслужбі відомства.

Схожі новини