Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Дуже берігся від вірусу”: від COVID-19 помер працівник Львівського обласного лабораторного центру
02 Листопада, 15:15
logo-black

“Дуже берігся від вірусу”: від COVID-19 помер працівник Львівського обласного лабораторного центру

Львівський обласний лабораторний центр сьогодні, 2 листопада, повідомив про смерть завідувача лабораторії фізичних факторів Ігоря Колянчікова. Чоловік помер від коронавірусу. Значну частину свого життя Ігор Павлович присвятив роботі на посаді завідувача радіологічного відділу центру. 

“Він був високоякісним фахівцем у цій справі. Неодноразово колеги звертались до нього за допомогою та консультацією. А ще це була надзвичайно порядна, добра і світла людина. Ми знались дуже давно: ще коли разом у часи студентства працювали санітарами в обласній лікарні. Ігор був людиною, які не вистачатиме всім: і колегам, і рідним і друзям”, – розповідає LMN директор Львівського обласного лабораторного центру Роман Павлів. 

За його словами, кілька років тому Ігорю зробили стентування. Чоловік розумів усю небезпечність вірусу, тож старався максимально вберегтись від інфікування. 

“На жаль, не вийшло. Також захворіла його дружина. Звичайно, визначити хто кого інфікував вже не можна, та й це не має сенсу.  Кілька днів тому ми розмовляли, вона розповідала, що Ігорю вже краще, почав сам їсти. А потім різко ця сумна звістка”, – каже Роман Михайлович.

Керівник обласного центру зауважує, що це перша смерть від COVID-19 в обласному колективі. Перед тим від ускладнень, спричинених коронавірусом, померли двоє працівників міського лабораторного центру.     

Схожі новини