«Дуже сильна гра»: українська збірна провела свій перший матч на ЄВРО-2020 | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Дуже сильна гра»: українська збірна провела свій перший матч на ЄВРО-2020
14 Червня, 09:15

«Дуже сильна гра»: українська збірна провела свій перший матч на ЄВРО-2020

Вчора, 13 червня, в Амстердамі збірна України у стартовому матчі Євро-2020 з рахунком 2:3 поступилася команді Нідерландів.

Попри поразку нашої команди українські вболівальники підтримують «синьо-жовтих» та дякують за чудову гру.

Свій захват від матчу висловив у соцмережі і президент України.

«Емоційний початок. Дуже сильна гра. Хлопці дійсно боролися до останньої секунди. Кожен українець був з Вами сьогодні і буде й далі. А далі – важливі дві гри і ПЕРЕМОГА! Бо те, що у Вас написано на формі, не затерти й не прибрати! Бо це – про Україну! Бо це сьогодні – про Вас», – написав Зеленський.

Вже після футбольного поєдинку головний тренер збірної України Андрій Шевченко провів пресконференцію, – пише УП.

«Був цікавий матч, швидкий, дуже багато моментів у виконанні однієї й іншої команди, цікавий розвиток атак. Ми могли б і не пропускати такий м’яч у кінці. Хочу подякувати команді за ту реакцію, яку вона продемонструвала за рахунку 0:2. Хлопці знайшли в собі сили пресингувати. Ми перебудувалися, випустили свіжішого гравця в середину поля, десь налагодили баланс.Команда дуже добре себе проявила».

Шевченко зазначив, що будуть вивчати гру Північної Македонії, готуючись до наступного матчу.

«Завтра повернемося до Бухареста. Хлопці витратили дуже багато енергії, подивимося, хто як відновиться, чи будуть проблеми. У нас є достатньо гравців, які можуть вийти на поле. Подивимося гру Північної Македонії з Австрією, вивчимо й будемо готуватися», – сказав головний тренер збірної України.

ФОТО: УП.

Відео