Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Два львівських університети – у десятці лідерів за науковими досягненнями
05 Лютого, 18:21

Два львівських університети – у десятці лідерів за науковими досягненнями

Інформаційна база даних  Scopus.org.ua опублікувала новий рейтинг університетів України за показниками наукової діяльності.

Рейтинг сформували за кількістю наукових публікацій, які підготували співробітники вишів.
Окрім кількості матеріалів, брали до уваги також цитованість наукових статей.

Згідно з даними рейтингу, Львівський національний університет імені Івана Франка, як і торік, посів третє місце з індексом Гірша 60 пунктів.  Індекс Гірша – показник впливовості науковця, колективу науковців, наукового закладу або наукового журналу, заснований на кількості публікацій та їх цитуваннях.

ЛНУ поступився місцем КНУ імені Тараса Шевченка та Харківському національному університету ім. Каразіна.  Науковці Франкового вишу підготували 6,5 тис. статей та отримали майже 38 тис. цитувань на свої публікації.

На восьмому місці – Національний університет «Львівська політехніка», який має 42 пункти за індексом Гірша. Як і у 2018 році, 11 місце рейтингу посів Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, який отримав 39 пунктів.

37 місце у рейтингу зайняв  Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Ґжицького. Із 143 одразу на 80 місце піднявся торговельно-економічний університет, а Львівський державний університет фізичної культури опустився на 83.

На 90 місці опинився Львівський університет безпеки життєдіяльності, на 117 — аграрний університет. На 156 місце потрапив університет економіки і туризму, а 159 місце посів університет бізнесу і права.

Додамо, Scopus є найбільшою у світі універсальною базою даних з можливостями відстеження наукової цитованості публікацій. База даних Scopus – найбільш повний та вичерпний ресурс для пошуку наукової літератури.

Схожі новини