Два місяці боровся за життя: у львівському шпиталі помер 42-річний офіцер зі самбірської військової частини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Два місяці боровся за життя: у львівському шпиталі помер 42-річний офіцер зі самбірської військової частини
15 Червня, 12:33
logo-black

Два місяці боровся за життя: у львівському шпиталі помер 42-річний офіцер зі самбірської військової частини

Завтра, 16 червня, на цвинтарі у селищі Новий Яричів поховають 42-річного військовослужбовця Юрія Чорного. Після двомісячної боротьби за життя вчора, 14 червня, він помер у львівському військовому шпиталі. Про це повідомили у самбірській військовій частині А0807, в якій служив офіцер.

Нагадаємо, що 16 квітня на вул. Липинського у Львові старшого лейтенанта, який переходив дорогу на пішохідному переході, на великій швидкості збив позашляховик Toyota Highlander. Увесь цей час Юрій перебував у важкому стані.

«Юрій був дуже щирий, позитивний, надійний товариш. Рідко коли на його обличчі не було легкої доброзичливої посмішки. Ця людина притягувала до себе наче магнітом, – кажуть LMN побратими Юрія з військової частини А0807. – І раптом впродовж однієї хвилини все змінилося. У цей день, 16 квітня, він добирався на роботу. Поблизу «Автостанції-2» на нього практично налетів позашляховик. Військові лікарі до останнього боролися за його життя, але, на жаль… Без сина залишились батьки, без чоловіка – дружина, без батька – неповнолітні донька та син».

Юрій Чорний закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка. У квітні 2015 року його призвали на мобілізацію. Військову службу розпочав з посади командира взводу. Після закінчення строків походження служби за мобілізацією він вирішив залишитись на військовій службі та уклав контракт. Далі його призначили на посаду командира роти. У період з 2015 по 2021 роки Юрій неодноразово вирушав до району проведення операції Об’єднаних сил.

«Він був досвідченим та грамотним офіцером. Любив свою країну та завжди прагнув її захищати», – додають у військовій частині.

За кермом Toyota Highlander був 38-річний водій. На даний час триває розслідування. Слідчі відкрили кримінальне провадження.

Фото: Фейсбук

 

 

Відео