Два нових укриття облаштували у Новояворівській громаді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Два нових укриття облаштували у Новояворівській громаді
17 Січня, 12:15
logo-black

Два нових укриття облаштували у Новояворівській громаді

Днями у Новояворівській громаді завершили облаштування двох укриттів: у КНП Новояворівська лікарня ім.Ю.Липи НМР та у Шклівському ЗЗСО I – III ступенів ім. М. Корчака.  Про це в ефірі програми «Помануфактуримо» розповів міський голова Володимир Мацелюх.

Щоб облаштувати належне укриття у Новояворівській лікарні, спершу провели поточний ремонт підвалу, встановили вентиляцію та освітлення, провели водопостачання і зробили декілька санвузлів.

«Укриття устатковане усім необхідним згідно стандартів. Також в разі необхідності проведення хірургічного втручання є спеціально облаштоване місце, де можна проводити такі маніпуляції. Є декілька аварійних виходів. Звісно, укриття оснащене пандусами, які забезпечують доступ до укриття для людей з інвалідністю», – в ефірі повідомив Володимир Мацелюх.

Сховище доступне для всіх мешканців з ближніх будинків. У разі небезпеки люди можуть ним скористатись, щоб сховатись   від можливих небезпек.

Щодо укриття для Шклівської школи, ситуація була значно складніша, адже у приміщенні немає підвалу, який можна б було переобладнати.

«Цю проблему ми вирішили, змонтувавши на вікнах школи металеві захисні ролети, які зможуть убезпечити від попадання уламків в приміщення. Також звершився ремонт укриття, яке готове до використання в разі потреби. Раніше там був закинутий тир. Але нам вдалося його відбудувати та зробити укриття для учнів та вчителів школи», – каже міський голова.

Голова міста додав, що укриття має два виходи, що забезпечує безпеку учнів у разі пожежі або інших надзвичайних ситуацій. Воно оснащене системою вентиляції та обігріву, має дві вбиральні з біотуалетами. Сховище обладнане необхідними меблями, а також аптечкою, вогнегасниками та водою, щоб учні могли комфортно перебувати там у разі необхідності.

Ці два укриття у Новояворівській громаді вдалося реалізувати завдяки коштам з місцевого бюджету. Щоб забезпечити місто ще кількома безпечними сховищами, міський голова анонсував, що цього року вкрай необхідно залучити кошти з держбюджету.

User Image
Олена Лук'янчук
Відео