Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Двох пацієнтів доставили до Львова гелікоптером
20 Січня, 15:06

Двох пацієнтів доставили до Львова гелікоптером

Протягом останніх двох днів поліцейський гелікоптер доставив до Львівської міської лікарні двох пацієнтів в критичному стані. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Перший випадок трапився вчора, 19 січня, в одному з сіл Золочівського району. Звідти гвинтокрил МВС Airbus Helicopters Н-145 доправив до Львівської міської лікарні швидкої медичної допомоги 81-річну жінку, в якої діагностували гостре порушення мозкового кровообігу.

А вже сьогодні фахівці Центру авіаційного забезпечення Національної поліції України та Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф полетіли на Стрийщину, щоб забрати з Ходорівської лікарні 55-річного пацієнта, в якого діагностували гострий коронарний синдром. Гвинтокрилом його оперативно доправили до Львова.

Нагадаємо, що аеромедична евакуація здійснюється в рамках спільного проєкту  Міністерства внутрішніх справ та Міністерства охорони здоров’я України. За пів року дії ініціативи санавіація МВС здійснила на Львівщині майже 500 вильотів для транспортування хворих, осіб, травмованих у ДТП чи внаслідок нещасних випадків, а також для перевезення донорських органів.

Схожі новини