Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Два спортсмени-гирьовики з Самбірщини шукають спонсорів, щоб поїхати на Чемпіонат світу
09 Жовтня, 11:16
logo-black

Два спортсмени-гирьовики з Самбірщини шукають спонсорів, щоб поїхати на Чемпіонат світу

Тетяна Пасічник

22-річний Роман Мних з села Бабина та 21-річний Микола Драган із села Підгайчики здобули право виступати на Чемпіонаті світу з гирьового спорту. Змагання проходитимуть з 30 жовтня по 3 листопада у Сербії. Відбір хлопці пройшли наприкінці вересня на Чемпіонаті України, який відбувся у Хмельницькому. Там показали одні з найкращих результатів. Кажуть, тоді неабияк зраділи, однак зараз не можуть знайти спонсорів, які зможуть оплатити всі їхні витрати на Чемпіонаті світу.

« Дуже хочемо знайти людей, які повірять в нас і захочуть оплатити дорогу, проживання, внески та інші витрати, – каже LMN Микола Драган. – Це трохи велика сума, аби здолати самостійно. Якщо на змагання в Україні ми витрачаємо близько двох тисяч гривень, то, аби попасти на міжнародну арену, потрібно витратити близько 700-800 євро».

В арсеналі хлопців вже не один десяток медалей.

«У мене десь півсотні, у Романа трохи більше – близько 60, – додає Микола. – Насправді Чемпіонат світу – дуже відповідальний крок. Ми не хочемо нікого підвести, тому стараємось тренуватись на повну. Попереду світова першість».

 

72052239_992391987765834_9124884111725428736_n

Самбірські спортсмени тренуються тричі на тиждень самостійно. У інші дні переважно бігають.

«Я приїжджаю до Романа у село Бабина, у місцевому спортзалі працюємо. Разом завжди легше, називаю його старшим братом по спорту – щось він мені підкаже, щось я йому. Також у нас є тренери. Спільний – це Михайло Домінюк. Також мене консольтує Василь Світлик, а Романа Микола Костовський.  Вони допомагають нам складати програму тренувань та вносять певні корективи».

До Чемпіонату залишилось менше місяця, але спортсмени надіються, що їм таки вдасться знайти меценатів. Просять відгукнутись всіх охочих допомогти.

Фото: Микола Драган

Схожі новини