Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дві мешканки Львівщини нещодавно відзначили 100-ліття
11 Травня, 15:07

Дві мешканки Львівщини нещодавно відзначили 100-ліття

Стриянці Марії Васильчук сьогодні виповнилось 100 років. З поважним ювілеєм жінку привітали у Стрийській міській раді.  Бабуся – уродженка села Кам‘янка на Сколівщині.

На її життя випало чимало випробувань: у 1951 році з родиною була репресована в Сибір. Працювала фрезерувальником, слюсарем, токарем. Реабілітована. Повернулася в Україну аж у 1998 році.

Проживає з внуком та його сім‘єю. Бабуся вже дуже немічна, тому близькі не забажали публікувати фото. Представники міської влади навідалися до родини, привітали та вручили квіти, – зазначили тут та пообіцяли родині додаткову фінансову допомогу.

img_9535

Кількома днями раніше з персональним століттям вітали мешканку Хирівської громади Євфросинія Люсьо (на основному фото).

Кожний 100-річний ювілей є гордістю нашої громади, у кожного з них своя історія, свої секрети довголіття. Таку подію можна назвати найграндіознішою в житті не тільки ювіляра, але і всієї громади. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості, – розповіла очільниця громади Мирослава Королюк. 

Вона уточнила, що хоч доля Євфросинії Ігнатівни була складною, сьогодні жінка на своїх ногах, при світлому розумі й розумінні подій в державі.

Особливо вразило те, що пані Євфросинія орієнтується у страшних подіях сьогодення й запевнила: наша Україна переможе, – підкреслела Мирослава Королюк.

Схожі новини