Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Двох дівчаток батьки не відпускають на уроки»: у школі на Пустомитівщині мерзнуть діти
13 Листопада, 16:11
logo-black

«Двох дівчаток батьки не відпускають на уроки»: у школі на Пустомитівщині мерзнуть діти

Юлія Швидко

Уроки для учнів загальноосвітньої школи села Кротошин на Пустомитівщині тривають лише по півгодини. Навчання скоротили через відсутність тепла у класах.

У кротошинській школі навчається 150 дітей. Зараз уроки для них проходять у старому корпусі. Новий почали будувати торік. Кошти, які Державний фонд регіонального розвитку виділив на будівництво, також мали йти на спорудження нової котельні. Тому стару знесли.

«Держава перестала фінансувати будівництво нового корпусу школи, тому усі роботи припинились. Давидівська сільська рада взялася будувати котельню власним коштом. Котел поставили ще влітку, але тепла досі нема», – каже депутатка Давидівської ОТГ Наталія Ткачук.

Опалення не включили, бо у місцевої влади вийшло непорозуміння з ПАТ «Львівгазом».

«Усе затягнулося через фінансове питання. Ще влітку сільська рада мала переказати кошти «Львівгазу». Натомість переказала лише 10 вересня. Тому до опалювального сезону не встигли встановити газових лічильників, підготувати проектну документацію. Тепер діти мерзнуть», – додає LMN Микола Допілка, депутат Давидівської ОТГ.

У «Львівгазі» обіцяють до кінця тижня запустити опалення.

«Сьогодні казала директору, що, якщо до наступного тижня питання з опаленням не вирішиться, школу треба закривати на карантин. З класу уже двох дівчаток батьки не відпускають на уроки. Вони часто хворіють, то батьки не хочуть їх водити у холодний клас. Половина дітей у класі сидить у куртках, інші кажуть, що їм не холодно. Але ж надворі – плюсова температура. А якщо мороз вдарить? Це питання треба негайно вирішувати. Добре, що наші депутати цим питанням зайнялися. Інакше все б стояло на одному місці», – каже LMN Надія, мати п’ятикласника школи у Кротошині.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини