Двох медиків Стрия – у в’язницю: кара за смерть 6-річної дитини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Двох медиків Стрия – у в’язницю: кара за смерть 6-річної дитини
07 Грудня, 12:21

Двох медиків Стрия – у в’язницю: кара за смерть 6-річної дитини

Двом медикам Стрийської лікарні на Львівщині загрожує тюремний термін за смерть 6-річного пацієнта, повідомляє Львівський портал.

У грудні 2016 року близько 4 год ранку у приймальне відділення Стрийської міської дитячої лікарні привезли 6-річного хлопчика. Черговий лікар-педіатр оглянув пацієнта та діагностував «ГРЗ, стенозуючий ларинготрахеїт. Стеноз 2-3 ст». Стан дитини визнали як «наближений до важкого», однак дитину не перевели до реанімації. Таким чином не провели усі необхідні медичні заходи, регламентовані клінічними протоколами.

Вранці того ж дня дитину оглянув вже інший лікар – з керівного складу Стрийської міської дитячої  лікарні.

«Незважаючи на важкий стан і прогресуючу дихальну недостатність хворого, лікарі не прийняли рішення про невідкладне його переведення у відділення інтенсивної терапії. Внаслідок неналежного виконання медичними працівниками своїх професійних обов’язків, хлопчик помер», – йдеться у повідомленні прокуратури Львівської області.

Прокуратура завершує досудове розслідування цієї справи. У разі доведення вини медикам загрожує до 3-ох років ув’язнення з 3-річним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.

Відео