Двох директорів лісгоспів на Самбірщині підозрюють у вирубці дерев на понад 2 млн грн | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Двох директорів лісгоспів на Самбірщині підозрюють у вирубці дерев на понад 2 млн грн
01 Червня, 11:05

Двох директорів лісгоспів на Самбірщині підозрюють у вирубці дерев на понад 2 млн грн

Двох директорів державних лісових господарств на Львівщині  підозрюють у незаконній вирубці лісу. Зокрема, вони видали лісорубні квитки для роботи на територіях, які входять до природно-заповідного фонду Національного природного парку Бойківщина.

Про це повідомили у Державному бюро розслідувань.

«Посадовці видали дозволи попри те, що на таких землях рубки можуть відбуватися лише після погодження з Міністерством екології та природних ресурсів із дотриманням відповідних лімітів, а також з дозволу Львівської ОДА», – йдеться у повідомленні.

Встановлено, що в одному із лісництв ДП «Турківське лісове господарство» незаконно зрубали 465 букових дерев. Відтак, державі завдали збитків на понад 2 млн грн.

Крім того, в ДП «Боринське лісове господарство» на підставі незаконно виданого лісорубного квитка вирубали 85 ялин та ялиць. Шкода довкіллю становить майже 200 тисяч гривень.

В обох випадках зрубану деревину продавали приватним підприємствам.

Відомо, що одним із директорів лісового господарства є депутатом Самбірської районної ради.

Обом зловмисникам повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень (ч.1, ч.3 ст.365) ККУ.

До суду подали клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді застави, що дорівнює розміру завданої шкоди – загалом 2,2 млн грн. Крім того, вирішується питання про накладення арешту на майно підозрюваних для відшкодування заподіяної шкоди.

Відео