Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Займались підробкою паспортів:СБУ викрила групу злочинців, серед яких жителі Львівщини
12 Жовтня, 17:48

Займались підробкою паспортів:СБУ викрила групу злочинців, серед яких жителі Львівщини

Ілона Орнат

Контррозвідка СБУ викрила групу злочинців, які підробляли паспорти громадян Євросоюзу та продавали їх. Відомо, що до складу групи входили двоє жителів Львівської області та ще один житель Рівного. Про це повідомили у пресцентрі СБУ.

Зловмисники діяли під прикриттям. За легендою, чоловіки працювали в агенції з підбору персоналу для роботи в європейських країнах.

“Для охочих працевлаштуватися за кордоном ділки виготовляли “липові” ID-картки резидентів країн Східної Європи та видавали їх за офіційні документи”, – мовиться у повідомленні пресцентру СБУ.

Щоб мати змогу виготовляти фальшивки, чоловіки облаштували 5 підпільних типографій, які розмістили у приватних помешканнях Львова, Дрогобича та кількох населених пунктах Рівненщини.

Ціна за комплект підроблених документів сягала від 300 євро.

Працівники управління СБУ провели обшуки за адресами проживання та реєстрації учасників злочинної групи. На місці вони знайшли чорнову документацію, банківські картки та мобільні телефони із доказами протиправної діяльності чоловіків. Окрім цього, там була спецтехніка, яку використовували для того, щоб виготовити фальшиві паспорти.

Зараз проводять розслідування за двома статтями: незаконне переправлення осіб через державний кордон (позбавлення волі від 7 до 9 років без права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років з конфіскацією майна) та підробка документів (обмеження або позбавлення волі до 5 років).

76c5330-7e3341e8a8cbeb55c9d73b6cb391b28b
49681c0-94db31e4820b5376c9587038786242ec

Фото Служби безпеки України

Схожі новини