Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Двоє депутатів Львівської міської ради захворіли на коронавірус
15 Червня, 15:16

Двоє депутатів Львівської міської ради захворіли на коронавірус

У 35-річної депутатки Львівської міської ради від БПП «Солідарність» Уляни Пак підтвердили Covid-19, передає Zaxid.net. Сама ж Уляна Пак зазначила, що вона перебуває на самоізоляції вдома.

«Це відповідає дійсності, я хворію. Я на самоізоляції вже другий тиждень. З колегами по фракції не зустрічалась давно. Усіх, з ким я комунікувала, відповідно до вказівок лікаря, повідомила про те, що вони також мають бути на самоізоляції», – повідомила депутатка.

Уляна Пак розповідає, що у неї нормальне самопочуття. Однак у лікарні з двосторонньою пневмонією перебуває її мати, результату ПЛР-тесту якої ще немає.

Уляна Пак була присутня на останньому засіданні сесії Львівської міської ради, що відбулося 28 травня. У сесійній залі депутатка перебувала в масці. 11 червня частина депутатів Львівської міської ради поширили заяву про необхідність скликання позачергового засідання сесії Львівської міськради через ситуацію із поширенням коронавірусу. Коли саме міський голова скличе депутатів на сесію і в якому форматі вона буде проходити – наразі невідомо.

Крім Уляни Пак, на коронавірус захворів ще один депутат Львівської міськради, передають Варіанти, посилаючись на власне джерело у ЛМР. Його прізвище та з якої він фракції поки не оприлюднюють. Відомо лише, що він також перебуває на самоізоляції.

Через це усі депутати міськради проходять тести на коронавірус.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини