Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Двоє людей в лікарні: у Львові масово билися на Андрія
14 Грудня, 14:24

Двоє людей в лікарні: у Львові масово билися на Андрія

Вчора на вулиці Повітряна у Львові побилося близько півсотні людей. Конфлікт розпочали пару нетверезих дебоширів.

“Билися недалеко кінотеатру “Супутник” – це район Левандівки. Якраз повертався з відрядження. З другом зупинились біля ресторану «Левандівський газда» повечеряти. Не встигли ще й зайти, як на вулиці побачили штурханину. З ситуації зрозумів, що кілька чоловіків Андрія святкували, добряче собі випили і почали до малих чіплятися. Спочатку в приміщені стосунки з’ясовували, а потім на вулицю вийшли. Там почали битися, підтягуватися й інші хлопці”, – розповідає свідок події Любомир Гремза.

Спочатку чоловіки надавали один одному стусанів, а далі в дію пішли ніж та розбиті пляшки. Як результат ножове поранення отримало двоє хлопців 16 та 24 років. Юнака поранили в живіт, чоловіка у пах. Зараз вони у лікарні. Їхньому життю нічого не загрожує.

“Хтось викликав поліцію і швидку. Хлопців, яких порізали, забрали до лікарні. Багато розбіглося з приїздом поліцейських”, – додає очевидець.

Зі слів свідків, участь у побоїщі взяло майже півсотні людей.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Поліціянти встановлюють учасників бійки, причину конфлікту та всі обставини події.

Схожі новини