Двоє незнайомих львів’ян довідалися, що одружилися 20 років тому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Двоє незнайомих львів’ян довідалися, що одружилися 20 років тому
29 Грудня, 21:06

Двоє незнайомих львів’ян довідалися, що одружилися 20 років тому

40-річний львів’янин випадково виявив, що має двох офіційно зареєстрованих дружин. З однієї побрався у 1999 році, з іншою – у 2004. В управлінні юстиції Львівщини проведуть розслідування, як таке трапилося, передає Zaxid. net

Чоловік про те, що двічі одружений, дізнався, коли одна з цих жінок вирішила укласти шлюб зі своїм хлопцем-іспанцем.

«Вчора другу подзвонила якась Наталя і повідомила, що виявляється вона є його дружиною!!!! Друг сказав дівчині, що багато років щасливо одружений з коханою дружиною, і що ця Наталя помилилася. Але дівчина благала зустрітися. Вона планувала з майбутнім чоловіком, котрий прилетів з Іспанії, укласти шлюб за добу, а виявилося, що вона заміжня. Так ось, він зустрівся з цією Наталею і отримав офіційну відповідь від реєстратора шлюбу, що він двоєженець!» – повідомила львівська активістка Наталія Шелестак.

Цей чоловік не міг одружуватися в 1999 році – тоді служив в армії. Коли одружувався у 2004 році, то не мав жодних проблем при реєстрації шлюбу. Ані в його паспорті, ані в паспорті 38-річної Наталі, яка виявилася його першою дружиною, не було відміток про цей шлюб.

«Ця жінка постійно проживає в Іспанії.  Прилетіла до Львова, аби вийти заміж. Разом з моїм другом пішли в той РАЦС. Там їм показали акт про те, що 19 років тому вони нібито взяли шлюб. Їм порадили йти в суд і скасовувати цей документ. Наразі викликали поліцію, щоб розібратися з цим. Його дружина поки навіть не знає, що виникла така ситуація», – додала Шелестак.

Керівник львівського управління юстиції Тарас Грень підтвердив інформацію про цей випадок.

«Зараз проводяться слідчі дії – пані Наталя звернулася у поліцію. Поки нічого офіційно по суті коментувати не можу, бо потрібно спершу з’ясувати, що насправді відбулося. Можу тільки підтвердити, що є ці два акти реєстрації шлюбу», – заявив Грень.

Попередні результати розслідуваня мають з’явитися наступного тижня.

Відео