Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Дякуємо конструктивній позиції ЛОДА»: у Брюховичах активно взялись ремонтувати вулиці
05 Березня, 12:48

«Дякуємо конструктивній позиції ЛОДА»: у Брюховичах активно взялись ремонтувати вулиці

4 березня відбулося засідання Постійно діючої комісії Львівської обласної ради з питань дорожнього господарства, на якій було затверджено Перелік об’єктів автомобільних доріг комунальної власності, будівництво, реконструкція, ремонти та утримання яких планується проводити у 2020-му році за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

Зокрема, 2 млн. грн. на ремонт вул. Бурденка, Над Ставом, Балабанівка та 2 млн. грн.– на ремонт вул. Ряснянської у Брюховичах виділено Львівською обласною радою за пропозицією Львівської обласної державної адміністрації, зокрема, заступника голови Львівської обласної державної адміністрації, депутата Львівської обласної ради Івана Собка та голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького.

Про це повідомив Іван Собко.

Виділені обласною радою кошти становлять 50% від повної вартості ремонту. Решта суми виділяється Брюховицькою селищною радою

vul-balabanivska-min

«Дякуємо конструктивній позиції Львівської облдержадміністрації. Після того, як на цих вулицях було проведено каналізування, тепер буде прокладено дороги», – прокоментував рішення Львівської облради селищний голова Брюхович Володимир Доманський.

Нагадаємо, що у 2019-му році було проведено ремонт на вул. В. Івасюка, А. Макаренка, Малиновій, Лікарській, Кліматичній, Сосновій, Незалежності України, Тінистій, Озерній, Бічна о. Іздрика, Ясній, о. Іздрика.

Схожі новини