Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дипломати виїжджають зі Львова до країн Євросоюзу
22 Лютого, 10:41

Дипломати виїжджають зі Львова до країн Євросоюзу

Дипломатичні представники щонайменше двох країн – США та Австралії – залишають Львів через загострення ситуації з боку Росії.

Зокрема, сьогодні зранку держсекретар США Ентоні Блінкен написав у Twitter, що працівники посольства США, які нещодавно переїхали зі столиці до Львова найближчим часом ночуватимуть у Польщі.

«Наші колеги, які нещодавно переїхали до Львова, заночують у Польщі. Вони регулярно повертатимуться, щоб продовжити свою дипломатичну роботу в Україні та надавати екстрені консульські послуги», – повідомив він.

Тим часом Австралія повністю призупиняє роботу свого представництва у Львові й перевозить працівників посольства до країн Євросоюзу. Про це повідомляє Європейська правда.

“У зв’язку з підвищеним ризиком австралійським чиновникам наказано покинути Україну. Наше посольство та діяльність у Львові зараз тимчасово закриті. Австралійські офіційні особи були направлені на схід Польщі та Румунії, щоб допомогти австралійцям, які прагнуть виїхати з України”, – йдеться у повідомленні МЗС Австралії.

У міністерстві знову закликали всіх австралійців негайно покинути Україну. У заяві також йдеться, що уряд Австралії засуджує заяву президента Путіна про визнання “Л/ДНР”.

Схожі новини