Директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» відсудив у держави майже мільйон гривень | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» відсудив у держави майже мільйон гривень
10 Січня, 22:23

Директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» відсудив у держави майже мільйон гривень

Директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» Василь Людкевич відсудив у держави 985 тис. грн.  Його виправдали суди трьох інстанціях, повідомляє Zaxid.net.

У 2015 році Людкевича притягнули до кримінальної відповідальності за хабарництво.

Йшлось про отримання 147 тис. грн неправомірної вигоди. За ці гроші директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» начебто пообіцяв виділив в довгострокове тимчасове користування лісової ділянки площею 2 га в Івано-Франковому лісництві урочища «Ляший потік». Як повідомляли слідчі, директор вимагав гроші у підприємця, який хотів облаштувати там місця для відпочинку.

Наприкінці 2015 року Людкевич звільнився зі своєї посади за власним бажанням через погіршення стану здоров’я. Тоді йому встановили інвалідність другої групи.

Ще у 2016 році Шевченківський райсуд Львова виправдав Людкевича, пояснивши, що сторона обвинувачення не надала доказів, які б підтвердили провину посадовця. Це рішення підтримав апеляційний та касаційний суди і у 2018 році Василя Людкевича остаточно виправдали.

У квітні минулого року, після виправдання, колишній директор яворівського підрозділу «Галсільлісу» звернувся з судовим позовом проти Львівської обласної прокуратури і поліції, а також проти Держказначейства з вимогою про відшкодування моральної шкоди у розмірі 985 тис. грн.

Як вказано у рішенні суду, Василь Людкевич вважає, що «з вини органів досудового розслідування та прокуратури були зруйновані його життєві позиції, зв’язки, звички, він втратив свій авторитет та ділову репутацію в громаді та на роботі, врешті, втратив роботу».

Наприкінці грудня 2021 року суддя Шевченківського районного суду Львова Павло Едер задовольнив позов Людкевича та постановив стягнути з казначейської служби 985 тис. грн. На рішення суду ще може бути подана апеляція.

Відео