Директора популярної мережі магазинів викрили на несплаті 4,5 млн грн податків | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Директора популярної мережі магазинів викрили на несплаті 4,5 млн грн податків
01 Квітня, 20:45

Директора популярної мережі магазинів викрили на несплаті 4,5 млн грн податків

Слідчі Теруправління БЕБ у Львівській області викрили директора відомої мережі магазинів техніки на несплаті понад 4,5 млн грн податків. Про це повідомили у ТУ БЕБ та Львівській прокуратурі.

Відомо, що директор підприємства, упродовж 2023 року подавав податкову звітність з неправдивими даними щодо прибутків компанії. Так підприємство ухилилося від сплати податку на додану вартість та єдиного податку.

«У фінансово-господарських документах до складу витрат керівник включав не собівартість реалізованих товарів, а вартість товарів з націнкою. Також він відобразив безтоварні операції, які фактично не відбувались. Таким чином витрати товариства завищувались. В результаті компанія ухилилась від сплати понад 4,5 млн грн податків», – йдеться в повідомленні.

Під час досудового розслідування зловмисник визнав свою вину та повністю відшкодував державі збитки.

Зазначимо, правоохоронці  не розголошували назву фірми, але як повідомляє ZAXID.NET  йдеться про ТОВ «Мобіжук», яке здійснювало злочин під брендом «ЖЖУК».

Додамо, як повідомляє YouControl, фірма ТОВ «Мобіжук» зареєстрована у Львові у 2011 році. Директором є Олександр Рибак, а власницею киянка Ірина Черних. Мережа «ЖЖУК» нараховує близько  650 магазинів у 23 областях України та кількох містах Польщі.

Відео