Директора товариства підозрюють у розкраданні коштів під час будівництва спортивного майданчика на Самбірщині | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Директора товариства підозрюють у розкраданні коштів під час будівництва спортивного майданчика на Самбірщині
01 Липня, 16:01

Директора товариства підозрюють у розкраданні коштів під час будівництва спортивного майданчика на Самбірщині

40-річного директора одного із підприємств Львівщини підозрюють у заволодінні бюджетних коштів у великих розмірах. Зараз СБУ розслідує ймовірне ним розкрадання з Держфонду регіонального розвитку 250 тис. грн під час будівництва спортивного майданчика у селі Сприня на Самбірщині. Там проводять військово-патріотичні змагання «Ігри нескорених».

«У липні 2017 року між директором товариства-підрядника та Спортивно-туристичним оздоровчим комплексом (замовником) укладено договір на виконання робіт з реконструкції спортивного майданчика на території одного із сіл Самбірського району. З метою заволодіння бюджетними коштами, директор суб’єкта господарювання склав та підписав акти,  до яких вніс неправдиві відомості щодо повного виконання обсягів роботи по об’єкту. Зокрема, мова йде про наявність спортивного устаткування, яке фактично на об’єкті не було, об’єми виконаних робіт та використаних матеріалів, які реально на об’єктів не виконувались та не використовувались», – кажуть в обласній прокуратурі.

У 2017 році місцева самбірська влада та тодішня обласна рада заявляли про розбудову на базі спортивно-туристичного оздоровчого комплексу «Прикарпаття» Національного центру патріотичного виховання. Реконструкцією майданчика займалося ТзОВ «Еліт Спорт Груп». Спочатку фірма була зареєстрована у Львові, а торік її перереєстрували в Київ.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Відео