Директорка львівської гімназії заплатить 34 тисячі гривень штрафу через роботу у час карантину | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Директорка львівської гімназії заплатить 34 тисячі гривень штрафу через роботу у час карантину
25 Жовтня, 13:54

Директорка львівської гімназії заплатить 34 тисячі гривень штрафу через роботу у час карантину

У Львові директорку приватної гімназії суд оштрафував на 34 тисячі гривень за порушення правил карантину.
Вона допустила навчання в очному форматі у жовтій зоні за відсутності 80% вакцинованих працівників, повідомляє «Судовий репортер».

Зазначається, що 24 вересня 2021 у львівській школі-гімназії Святої Софії проходили заняття офлайн без обов’язкової вакцинації 80% колективу. Як докази у справі, суд розглянув протокол про адміністративне порушення, факт проведення занять та довідку про кількість вакцинованих працівників у навчальному закладі.Пояснення директорки в судовій справі не наведені, на судове засідання вона не з’явилася.

Водночас, директорку школи із Золочева судили за те, що вона не забезпечила належне функціонування закладу освіти та рівень вакцинації 80% працівників. Суд звільнив її від відповідальності за малозначністю порушення та обмежився усним зауваженням.

Нагадаємо, за рішенням уряду у «жовтій зоні» карантину дозволено працювати закладам освіти, де вакциновані не менше ніж 80% працівників.

  • 0
  • 189
Відео