Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Директорку львівського ринку «Добробут» оштрафували за порушення карантину
14 Квітня, 18:59

Директорку львівського ринку «Добробут» оштрафували за порушення карантину

Галицький районний суд Львова визнав винною директорку ПП «Захід-Ценз» (ринок «Добробут») Анастасію Богданову за порушення карантину. Оскільки на ринку одночасно перебували більше 20 людей, її оштрафували на 34 тис грн, передає Zaxid.net.

«20 березня директорка ринку допустила перевищення дозволеної кількості людей на території ринку», – йдеться у постанові суду.

У той день правоохоронці нарахували більше 20 відвідувачів одночасно.

Директорка ринку Анастасія Богданова у суд не з’явилась, однак надала письмові пояснення. Вона заявила, що про встановлення міськрадою обмеження щодо кількості відвідувачів на ринку її повідомили телефоном приблизно за дві години до проведеної перевірки. Також запевняє, що надала розпорядження службі охорони щодо обмеження пропуску покупців.

Суддя визнала Анастасію Богданову винною у порушенні карантину та оштрафувала на 34 тис. грн. На рішення суду ще може бути подана апеляція.

Нагадаємо, за рішенням міської комісії ТЕБ і НС на територію ринків Львова не можна впускати понад 10 відвідувачів одночасно. Усі продавці мають бути забезпечені масками, рукавицями та антисептиками.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини