Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Директору Моршинської школи мистецтв присвоїли звання Заслуженого діяча мистецтв
02 Жовтня, 18:42

Директору Моршинської школи мистецтв присвоїли звання Заслуженого діяча мистецтв

Директорові Моршинської школи мистецтв Ростиславові Фединцю присвоїли звання Заслуженого діяча мистецтв України. Про це йдеться в указі президента України про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти.

Фахівців нагородили за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, мужність і самовідданість, виявлені у захисті суверенітету та територіальної цілісності України, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм.

Моршинська школа мистецтв, яку очолює Ростислав Фединець, заснована у 1971 році як музична школа з філіями у довколишніх селах. Найперше були відкриті класи фортепіано, скрипки та народних інструментів. З 90-х років минулого століття школу реорганізовано у мистецьку.

Зараз тут працюють музично-теоретичний, струнно-смичковий, фортепіанний відділи, відділи духових інструментів, народних інструментів, художній, хореографічний, різьби по дереву, пластики і театру.

До школи приймаються діти з 5 років. Термін навчання 5-8 років. Також існує можливість підготовки до вступу у вищі музичні навчальні заклади.

Ця інформація була цікавою для вас?

Зараз ми не лише пишемо новини — дуже хочемо зігріти наших воїнів напередодні зими. Для цього ми запустили ініціативу «Теплий Покров», де збираємо на термобілизну, рукавичці, шкарпетки для ЗСУ. Кожен, хто пожертвує на теплі речі, зможе взяти участь у розіграші особливих лотів.  Деталі та умови читайте тут.

Схожі новини