Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дистанційне навчання розпочнеться у листопаді – дитяча інфекціоністка
05 Жовтня, 16:56

Дистанційне навчання розпочнеться у листопаді – дитяча інфекціоністка

В Україні щодня з’являються повідомлення про закриття груп та класів у навчальних закладах через виявлений коронавірус. У листопаді школи та садочки можуть знову перейти на дистанційне навчання, – пише ТСН.

Таке припущення зробила лікарка, дитяча інфекціоністка Світлана Куніцина.

«Зараз ми бачимо, як закриваються школи, дитячі садки. Мені здавалося, що мине місяць-два і навчальні установи закриють. Плюс воно ще збігається з сезонними захворюваннями, ГРЗ, грип. Я, чесно, боюся листопада. Епідемічно ризик дуже високий, я думаю, до листопада у нас є велика ймовірність знову перейти на дистанційне навчання», – розповіла Світлана Куніцина.

Лікарка говорить, що початок навчального року й очна форма навчання — це дуже серйозне ослаблення карантинних обмежувальних заходів, що, звичайно, сприятиме поширенню вірусного захворювання.

Інформація про закриття шкіл у листопаді з’явилася також на Telegram-каналі Леґітимний. Там із посиланням на власне джерело в Офісі президента повідомили, що найсприятливіший прогноз – онлайн-навчання почнеться після осінніх канікул.

“Є інформація, що спробують дотягнути до кінця жовтня, а вже з кінця жовтня – початок листопада школи закриють”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією джерел, влада може ввести онлайн-навчання з листопада, оскільки це вигідно з економічної точки зору – держава істотно заощадить на комунальних платежах, зарплатах і засобах індивідуального захисту для шкіл.

Схожі новини