Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дитячу турбазу «Бойківчанка» на Турківщині продадуть з аукціону
01 Жовтня, 09:16

Дитячу турбазу «Бойківчанка» на Турківщині продадуть з аукціону

Сьогодні, 30 вересня, Львівська обласна рада доповнила перелік об’єктів на приватизацію у поточному році. На аукціон виставлять дитячий оздоровчий заклад «Бойківчанка», що в селі Розлуч на Турківщині. «За» проголосували 50 депутатів, передає Zaxid.net.

«З аукціону продадуть комплекс будівель (корпуси, спортзал, котельню, гараж) на вул. Івана Франка, 14 у селі Розлуч, що на Турківщині, загальною площею понад 900 м. На території оздоровчої бази є артезіанська свердловина, яку продадуть разом із рештою майна», – йдеться у рішенні.

Кілька років тому Турківська райрада зверталася до Львівської облради з проханням передати відпочинкову базу з обласної у районну власність. Планували відновити її функціонування, однак обласні депутати не підтримали такого рішення.

Приміщення колишньої дитячої спортивно-оздоровчої гірськолижної бази «Бойківчанка» належить до власності Львівської облради та перебуває на балансі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Споруди не використовуються понад 10 років. Раніше там проводили спортивні змагання обласного і районного рівнів, у літній період влаштовували організований відпочинок дітей.

Фото: ЛОДА

Схожі новини