Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дитяча лікарня Львова отримала 4 сучасні інкубатори для виходжування новонароджених
15 Жовтня, 19:47

Дитяча лікарня Львова отримала 4 сучасні інкубатори для виходжування новонароджених

У Львові для міської дитячої клінічної лікарні, що на вулиці П. Орлика закупили ще 4 новітніх інкубатори експертного класу для новонароджених. Загальна вартість становить 1,6 млн грн. Кошти виділили з міського бюджету. Тож тепер у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії є 10 інкубаторів, передає пресслужба Львівської міської ради.

Ці новітні апарати створені для виходжування передчасно народжених дітей, а також тих, які потребують проведення медичних маніпуляцій в умовах термостабільного середовища.

Щороку у відділенні лікують понад 400 маленьких пацієнтів, 50% з яких — передчасно народжені. Для їхнього виходжування та лікування необхідне обладнання, яке максимально наближене до материнських умов. А це, зокрема, інкубатори.

«Ще 10 – 15 років тому виходжування дітей з масою тіла менше одного кілограма, було чимось надзвичайним. Сьогодні це звичний стандарт неонатологічної служби.  Це великий дар, що тепер ми має змогу виходжувати таких дітей. Інкубатор призначений для забезпечення стабільної терморегуляції середовища, постійної концентрації кисню та швидкого і легкого доступу до дитини для проведення різних медичних маніпуляцій. Окрім передчасно народжених дітей, лікування в інкубаторі вимагають новонароджені діти з хірургічною та нейрохірургічною патологією», — каже головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Львова Дмитро Квіт.

Інкубатори мають подвійні стінки, за допомогою яких діти мають постійну безперебійну циркуляцію повітря, є зволоження. Завдяки спеціальним фільтрам вони затримують навіть найменші частинки пилу. Також мають теплову завісу.

Фото: Львівська міська рада

Схожі новини