Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дитячі хірурги Європи у Львові ділитимуться досвідом
20 Березня, 12:35

Дитячі хірурги Європи у Львові ділитимуться досвідом

У п’ятницю, 22 березня, у Львові розпочнеться навчальний курс для дитячих хірургів та урологів. Зустріч відбудеться в Львівському національному медуніверситеті ім. Д. Галицього.

Впродовж двох днів, 22-23 березня, провідні дитячі хірурги Європи ділитимуться досвідом з українськими колегами. Тематика зустрічі – мініінвазивна та неонатальна хірургія, пише zaxid.net.

Завідувач кафедри дитячої хірургії Львівського національного медуніверситету, доцент Андрій Кузик каже, що Європейська асоціація дитячих хірургів (EUPSA) – єдина
професійна спілка дитячих хірургів у Європі, яка щороку проводить такий освітній курс. Він розрахований для дитячих хірургів країн Центральної та Східної Європи. Торік таку зустріч проводили у Греції.

Це буде вже 12 зустріч і в Україні EUPSA, за словами Андрія Кузика. Участь у навчальному курсі візьме 250-280 дитячих хірургів, урологів з України та країн Центрально-Східної Європи, Азії, Африки.

На курсі говоритимуть про найновіші підходи у хірургічному лікуванні новонароджених. Зокрема, розкажуть про мініінвазивні методи корекції вроджених і набутих
захворювань у дітей.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини