Дитячий психдиспансер покинула головна лікарка | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Дитячий психдиспансер покинула головна лікарка
07 Листопада, 12:30

Дитячий психдиспансер покинула головна лікарка

Вона звільнилась за власним бажанням

Дитячий психоневрологічний диспансер у Львові залишився без керівника. Головна лікарка Ореслава Хомик учора повідомила про своє звільнення.

Вона каже, що таким чином уникає конфлікту в колективі, адже частина працівників не підтримують її у позиції щодо реформування закладу. Тож, за її словами, аби не заважати медичному процесу у лікарні, прийняли рішення піти з посади.

Тим часом департамент охорони здоров’я подякував Ореславі Хомик за позицію.

Дякуємо Ореславі Хомик за чесну принципову професійну позицію, за співпрацю, за готовність до змін, які сьогодні не всіма підтримуються, але насправді є дуже потрібними і важливими для розвитку медицини дитинства, – прокоментували у департаменті.

Додамо, що дитячий психоневрологічний диспансер, як і дорослий, планують реорганізувати. Відповідний проект ще у травні департамент охорони здоров’я Львівської ОДА подали на розгляд в обласну раду. Йдеться про те, щоб приєднати заклад до Чорнобильської лікарні у цілях економії грошей. Кажуть також про невідповідні умови. Саме приміщення на вул. Драгоманова планують продати.

І батьки хворих дітей, і працівники закладу проти такої реорганізації. Щоразу під час сесій приходять до будівлі обласної ради із плакатами, та просять депутатів не руйнувати дитячу психіатрію. Пояснюють, що їхні пацієнти – особливі, тому просто перевести їх у іншу лікарню – неправильно.

Відео