Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дитина їла торт: 7-річній дівчинці з Дрогобича хірурги видалили з горла дротик
26 Жовтня, 16:18

Дитина їла торт: 7-річній дівчинці з Дрогобича хірурги видалили з горла дротик

Сьогодні зранку, 26 жовтня, медики Львівської обласної дитячої лікарні «ОХМАТДИТ» прооперували 7-річну дівчинку з Дрогобича, якій в горлі застряг дротик. Дитина їла торт, до якого ним прикріпили солодку фігурку кота, виготовленого з маршмелоу. Про це повідомили працівники ОХМАТДИТу на своїй сторінці у Фейсбук.

«Дівчинка потрапила до нас за скеруванням від районного ЛОРа. Нашому завідувачу ЛОР-відділенням Федору Юрочку передали рентген-знімки дитини. Сумнівів не було – у горлі дитини чітко видно стороннє тіло. Виявилося, що це дротик. Сьогодні зранку дівчинку прооперували. По-іншому дістати дротика від киці було ніяк», – розповідають у лікарні.

122898695_3206655612797447_3356099871672580276_n

Анестезіологи виконали дитині наркоз за особливою методикою, який дозволяє оперувати без застосування ендотрахеальної трубки. У такий спосіб діставати сторонній предмет з горла набагато легше.

«Працювали ендоскопом. При дуже ретельному огляді ми побачили у тканині кореня язикового мигдалика дротик. Видно, мама пробувала його дістати, але її зусилля дали зворотній ефект – дротик зайшов ще глибше у тканини. Нам вдалося забрати його щипцями, обійшлися без розтинів тканин. Довжина його – приблизно 2 сантиметри», – розповів Федір Юрочко.

 

Наразі дівчинка відходить від наркозу. Вже сьогодні її випишуть з лікарні.

Нагадаємо, що 10 жовтня у Львівській міській дитячій лікарні на вул. Орлика хірурги терміново прооперували 3-річного хлопчика, який проковтнув магнітні кульки від гри. Вони потрапили у кишківник, пошкодили його у двох місцях і викликали перфорацію.

Фото: Фейсбук

Схожі новини