Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Дизайн львівського громадського транспорту допрацювали
30 Жовтня, 21:00

Дизайн львівського громадського транспорту допрацювали

Переможець конкурсу зовнішнього оформлення громадського транспорту у Львові доопрацював свою концепцію.

Як повідомляють у ЛМР, найближчим часом ліврея буде затверджена на виконавчому комітеті. Надалі всю нову техніку замовлятимуть вже з лівреєю міста. Усю нову техніку, яку Львів купував упродовж останніх декількох років, теж розфарбують лівреєю. А ось на старі маршрутки ліврею не наноситимуть.

«Автор  концепту — дизайнер Костянтин Череповський — доопрацював ліврею. Зокрема, він запропонував замінити промоційний логотип на герб міста. Ця ідея дуже сподобалась усім членам журі, тому її підтримали. Одним із дискусійних питань було те, як буде виглядати біла нижня смужка при частковому забрудненні. Тому дизайнер запропонував додати контрастний колір. Також він висловив ідею використовувати частину скла для промоції важливих подій життя міста,” –  розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Андрій Білий.

Нагадаємо, ЛМН вже писала про результати конкурсу зовнішнього оформлення громадського транспорту.  Тоді автор заявив, що жовтий колір транспорту – не дуже вдалий вибір.

Він асоціюється із захисними жилетами, машинами екстрених служб, але аж ніяк із дружністю до міського середовища. Тому, сподівається, що такий колір можна буде замінити на більш привабливий

Схожі новини