Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Джонсон вважає, що Україна здатна відбити війська рф цього року, як планує Зеленський
30 Червня, 17:08

Джонсон вважає, що Україна здатна відбити війська рф цього року, як планує Зеленський

Британський прем’єр погодився з необхідністю постачати до України нове озброєння. Українська влада має реалістичний план, що здатний змінити перебіг війни, та поділилася ним з партнерами. Про це заявив журналістам у Мадриді прем’єр Британії Боріс Джонсон, відповідаючи на запитання “Європейської правди“, повідомляють у виданні.

Джонсон, відповідаючи на запитання про оголошені Володимиром Зеленським плани перемогти вже цього року, повідомив, що оптимістично оцінює спроможність Києва. А також нагадав про свій несподіваний приїзд до Києва за тиждень до самітів G7 та НАТО.

Я їздив в Україну перед тим, як почалася ця низка самітів, саме для того, щоби зрозуміти, яким є бачення у Зеленського і української влади. І вони справді бачать шлях, як змінити динаміку війни цього року, навіть у найближчі місяці. І тому тепер важливо допомагати, наскільки ми можемо, щоби Україна втрималася, – заявив він

Британський прем’єр погодився з необхідністю постачати до України нове озброєння.

“Я вважаю, що в України є те, що необхідно, щоби відкинути Росію до тих кордонів, де вони були до 24 лютого 2022 року. А це – саме той результат, якого, як каже Володимир Зеленський, він планує досягнути”, – наголосив прем’єр Сполученого Королівства.

Схожі новини